הבהרה: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, ננקטת לעתים לשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לדפים. אנא קבלו זאת בהבנה

All products names and registered and unregistered trademarks mentioned are for identification purposes only and remain the exclusive property of their respective owners. Please see our disclaimer information.

Copyright © 1999 - 2019 Papyrus Computer Technologies Ltd. All rights reserved, Last updates of pages or web September 16, 2019. Best View Microsoft, Google Chrome, Firefox Mozilla etc. in 1024x768 Screen Mode

פפירוס טכנולוגיות מחשב בע”מ
Papyrus Computer Technologies Ltd.

English / Hebrew

סטנדרט USB הינו סטנדרט של אפיק טורי אשר מאפשר חיבור של התקני לקוח למחשב המארח. הסטנדרט תוכנן כדי לאפשר חיבור של התקנים היקפיים רבים לשקע ממשק יחיד על המחשב בעל אפשרות הכנס-הפעל רגיל כדי לאפשר החלפה חמה של התקני לקוח ללא אתחול מחדש או כיבוי המחשב/ההתקן. תכונות נוחות אחרים כוללות אפשרות של אספקת כוח להתקני הלקוח בצריכה נמוכה כמו גם השימוש באותו תקן גנרי של מנהלי התקנים עבור התקני USB רבים.

 

העיצוב של ה-USB טופל על-ידי הפורום לציודי USB, קבוצת תקני תעשייה המשלבת חברות תעשיות מחשב ואלקטרוניקה. בין החברים בקבוצה נכללו חברות כמו Agree (כיום חלק של חברת LSI), אפל, היולט פקארד, אינטל, מיקרוסופט ו- NEC.

USB

קווי מוצר